Denne multi imitasjon gress matter med 20mm hoper høyde er egnet for hvor som helst du trenger det. Perfekt for pets og lekeområder, det gir et holdbart, livaktig og vedlikeholdsfri overflaten på et øyeblikk.
Det er det perfekte valget når kvalitet er krevde i en mer formell landskapet søknad om innenlands eller kommersielle.
| Hoper høyde | 20mm |
| Farge | 4 farger |
| maske | 200/m |
| Sporvidde | 3/8 |
| tetthet | 21000 |
| Støtte | PP + netto + Sbr latex |
| Roll bredde | 2m eller 4m eller tilpasset |
| Roll lengde | 25m eller tilpasset |


Multi-formål
Passer alle programmer
Solid og slitesterk
Øyeblikkelig og livaktige
Ingen vedlikehold

Q: er du trading selskap eller en produsent?
Svar: vi er produsent spesialisert på kunstgress, vi produserer råstoff av oss selv og våre produkter er populær over hele verden.
Q: hvor om produktenes kvalitet?
A: våre produkter gikk 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 ganger slitasje test og flammehemmende test.
Q: minimumsantallet bestilling?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hva med leveringstiden?
A: eksempel trenger 30days, masseproduksjon må 20days.
Q: hvor mange slags kunstgress kan du gi?
A: vi kan gi kunstgress for landskapsarbeid, sport og gress flis.
Q: Hva er din FOB port?
A: Shanghai porten.
Populære tags: imitasjon gress maths, Kina, produsenter, leverandører, fabrikken, engros, pris, pris












