JiangSen mener at design og bygging av en hage for virksomheten din er en av de viktigste delene av bygningens presentasjon: Tross alt, varer første inntrykk. Denne utendørs gresen gress er det mest populære elementet i 2018, det kan hjelpe hagen din bli mer og mer vakker.
| Høydehøyde | 40mm |
| Måler | 3/8 tommer |
| Stitch | 160 / m |
| tetthet | 16800 |
| backing | PP + Net + Sbr latex |
| Pakke | Rullpakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelengde | 25m |








Spørsmål: Er du en produsent eller handelsselskap?
A: Vi er produsent spesialisert på kunstgress, produserer råvaren av oss selv og våre produkter er populære over hele verden.
Spørsmål: Hva med produktets kvalitet?
A: Våre produkter besto 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 ganger slitasje test og flammehemmende test.
Spørsmål: Minimums antall ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Spørsmål: Hva med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dager, masseproduksjon trenger 20 dager.
Spørsmål: Hvor mange typer kunstgress kan du gi?
A: Vi kan tilby utendørs gresgress for landskapsarbeid, sport og gressfliser.
Spørsmål: Hva er FOB-porten din?
A: Shanghai havn.
Populære tags: utendørs turf gress, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, engros, pris, pris
















