Å spille tennis på høyt nivå krever også et høyt nivå tennisgulv.
En utmerket og konsekvent ballstopp i kombinasjon med god grep og glidekapasitet for utøveren er noen egenskaper som gulvet må møte. Fordi tennisspillerne på dette nivået ofte står på overflaten, trenger det kunstige gressgresset å føle seg komfortabel for spilleren med en minimal risiko for skader. Å møte behovene til disse sportene.
| Høydehøyde | 10mm |
| Farge | Grønn |
| Måler | 3 / 16inch |
| sting | 240 / m |
| tetthet | 50400 |
| Pakke | rullepakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelengde | 25m |


Spørsmål: Er du en produsent eller handelsselskap?
A: Vi er produsent spesialisert på kunstgress, produserer råvaren av oss selv og våre produkter er populære over hele verden.
Spørsmål: Hva med produktets kvalitet?
A: Våre produkter besto 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 ganger slitasje test og flammehemmende test.
Spørsmål: Minimums antall ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Spørsmål: Hva med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dager, masseproduksjon trenger 20 dager.
Spørsmål: Hvor mange typer plastgresskorn kan du gi?
A: Vi kan gi kunstig gressgress for landskapsarbeid, sport og gressfliser.
Spørsmål: Hva er FOB-porten din?
A: Shanghai havn.
Populære tags: kunstig gressgress, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, engros, pris, pris














