Hva gjør kunstig gress fotballbaner forskjellig fra naturlige gressfelt?
Noen fordeler med beste kvalitet kunstgress som spilloverflate på fotballbaner inkluderer rimelige vedlikeholdskostnader, lang levetid og jevnere spillspill.
| Høydehøyde | 50mm |
| Farge | grønn |
| sting | 160 / m |
| Måler | 5/8 |
| tetthet | 10080 |
| backing | PP + Net + Sbr latex |
| Rullebredde | 2m eller 4m eller tilpasset |
| Rullelengde | 25m eller tilpasset |







Spørsmål: Er du en produsent eller handelsselskap?
A: Vi er produsent spesialisert på kunstgress, produserer råmaterialet av oss selv og våre produkter er populære over hele verden.
Spørsmål: Hva med produktets kvalitet?
A: Våre produkter besto 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 ganger slitasje test og flammehemmende test.
Spørsmål: Minimums antall ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Spørsmål: Hva med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dager, masseproduksjon trenger 20 dager.
Spørsmål: Hvor mange typer kunstgress kan du gi?
A: Vi kan gi kunstig gress for landskapsarbeid, sport og gressfliser.
Spørsmål: Hva er FOB-porten din?
A: Shanghai havn.
Populære tags: anti uv profesjonell fotballbane bruk beste kvalitet kunstgress, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, engros, pris, pris














