Denne gressbanen har utmerket ytelse. Denne holdbare syntetiske torven har enmiddels pelehøydemed overordnetstyrkeogseighet, noe som gjør det til et eksepsjonelt valg forområder med høy gangtrafikkkrever utseendet til naturlig gress. Anbefalt for flere bruksområder, inkludert lekeplasser, kjæledyrområder, hustak, plener og landskap. Denne typen plen kan nesten dukke opp overalt hvor du ser frem til.
Spesifikk informasjon
| Pelehøyde | 30 mm |
| Måler | 3/8" |
| Stingfrekvens | 24s/10 cm |
| Tetthet | 25200 gressbaner/m² |
| Backing | PP pluss Nett pluss SBR lateks |
| Farge | 4 farger |
| Materiale | PE pluss PP |
| UV behandling | Ja |
| Brannsikkert | Ja |
| Levetid | 8-10 år |
*LEGGE MERKE TIL
Hvis du har noen tvil eller spesifikke krav, vennligstsend henvendelsertil oss. Vi vil gjerne svare på forvirringene dine og tilby dine personlige tilpasninger.
Klikk her for å lære merProdukter
Populære tags: høykvalitets hageteppe, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, engros, pris, pris














