Enten du er lei av å klippe, luke og gjødsling eller gården din ikke bidrar til å dyrke naturlig gress, har JiangSen de løsningene du trenger. Våre kunstgressgress til bakgård ser ut og føles ekte, og vi har et bredt utvalg av muligheter for å sikre at plenen ser best ut.
| Høydehøyde | 50mm |
| Farge | 4 |
| Stingrate | 180 |
| Måler | 3/8 |
| tetthet | 18900 |
| Pakke | rullepakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelengde | 25m |








Spørsmål: Er du en produsent eller handelsselskap?
A: Vi er produsent spesialisert på kunstgress, produserer råvaren av oss selv og våre produkter er populære over hele verden.
Spørsmål: Hva med produktets kvalitet?
A: Våre produkter besto 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 ganger slitasje test og flammehemmende test.
Spørsmål: Minimums antall ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Spørsmål: Hva med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dager, masseproduksjon trenger 20 dager.
Spørsmål: Hvor mange typer kunstgress kan du gi?
A: Vi kan gi kunstgressgress til bakgård, sport og gressfliser.
Spørsmål: Hva er FOB-porten din?
A: Shanghai havn.
Populære tags: greske gres for bakgård, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, engros, pris, pris














