Kunstgressplen til tennisbaner har eksistert i årevis, og er fortsatt et populært alternativ for å opprettholde ekte gressbaner, og gir bedre støtdemping og spillerkomfort. en kjøligere spilleroverflate enn hard-court; et naturlig og attraktivt utseende; og når installert over veibasis, større økonomi.
| Høydehøyde | 10mm |
| Farge | Grønn |
| Stitch | 240 / m |
| Måler | 3 / 16inch |
| tetthet | 50400 |
| Pakke | Rullpakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelengde | 25m |



Spørsmål: Er du en produsent eller handelsselskap?
A: Vi er produsent spesialisert på kunstgress, produserer råvaren av oss selv og våre produkter er populære over hele verden.
Spørsmål: Hva med produktets kvalitet?
A: Våre produkter besto 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 ganger slitasje test og flammehemmende test.
Spørsmål: Minimums antall ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Spørsmål: Hva med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dager, masseproduksjon trenger 20 dager.
Spørsmål: Hvor mange typer kunstgress kan du gi?
A: Vi kan gi kunstgressplen for landskapsarbeid, sport og gressfliser.
Spørsmål: Hva er FOB-porten din?
A: Shanghai havn.
Populære tags: kunstgress greske, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, engros, pris, pris














