Fotball, verdens mest populære sport, spilles nå på avanserte kunstgressgresser produsert av JiangSen syntetisk grønttorv. Den virkelige revolusjonen har vært å forvandle støvskåler og leiregraver hvor generasjoner av barn lærte sine fotball ferdigheter til høy ytelse, tungt brukt idrettsarenaer.
| Høydehøyde | 50mm |
| Farge | grønn |
| Måler | 5 / 8inch |
| Stitch | 160 / m |
| tetthet | 10080 |
| Pakke | Rullpakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelengde | 25m |



Spørsmål: Er du en produsent eller handelsselskap?
A: Vi er produsent spesialisert på kunstgress, produserer råvaren av oss selv og våre produkter er populære over hele verden.
Spørsmål: Hva med produktets kvalitet?
A: Våre produkter besto 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 ganger slitasje test og flammehemmende test.
Spørsmål: Minimums antall ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Spørsmål: Hva med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dager, masseproduksjon trenger 20 dager.
Spørsmål: Hvor mange typer kunstgress kan du gi?
A: Vi kan gi syntetisk plen turf for landskapsarbeid, sport og gress fliser.
Spørsmål: Hva er FOB-porten din?
A: Shanghai havn.
Populære tags: syntetisk plen turf, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, engros, pris, pris














