Hver huseier drømmer om en vakker bakgård, JiangSen har falsk gressrull for å skape en strålende hage med naturlig landskapsarbeid. Om ditt rom har rullende åser, flat ørken eller intermitterende vannfunksjoner, kan vårt profesjonelle team hjelpe deg med å velge kunstgress. Det vil ikke bare tjene som et attraktivt surfing alternativ, men vil faktisk markere den naturlige skjønnheten til gården din.
| Farge | 4 toner |
| Høydehøyde | 40mm |
| Måler | 3/8 |
| Stingrate | 180 masker / m |
| tetthet | 18900 masker / kvm |
| Pakke | Rullpakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelengde | 25m |









Spørsmål: Er du en produsent eller handelsselskap?
A: Vi er produsent spesialisert på kunstgress, produserer råvaren av oss selv og våre produkter er populære over hele verden.
Spørsmål: Hva med produktets kvalitet?
A: Våre produkter besto 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 ganger slitasje test og flammehemmende test.
Spørsmål: Minimums antall ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Spørsmål: Hva med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dager, masseproduksjon trenger 20 dager.
Spørsmål: Hvor mange typer kunstgress kan du gi?
A: Vi kan gi falsk gressrull for landskapsarbeid, sport og gressfliser.
Spørsmål: Hva er FOB-porten din?
A: Shanghai havn.
Populære tags: falsk gressrulle, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, engros, pris, pris













